14 grudnia 2015

Pięć najlepszych drukarek laserowych do 500 zł

Produkcją drukarek laserowych zajmuje się obecnie wiele firm. Każda ma jakieś ciekawe propozycje urządzeń w swojej ofercie. Nie ma się co dziwić, że sprzęty się różnią, ponieważ różne będą także oczekiwania klientów. Niektóre sprzęty drukują tylko czarno białe dokumenty, inne kolorowe. Przygotowaliśmy propozycję najlepszych drukarek do 500 złotych co w naszej opinii może zainteresować przeciętnego klienta szukającego dla siebie interesującej drukarki. Wybierając drukarkę na sam początek trzeba sobie powiedzieć jakie ma się oczekiwania oraz jak z takiego sprzętu będzie się korzystało. Ten cel wykorzystywania jak się wydaje będzie najważniejszy. Inne urządzenie jest potrzebne w domu, a inne firmie, dlatego warto sobie wszystko dobrze rozważyć.

Na sam początek trzeba się zastanowić czy zależy nam na czarno białym wydruku czy także na kolorowym. Nie zawsze kupowanie drukarki kolorowej będzie rozsądne, szczególnie gdy w takiej formie drukuje się bardzo mało. Takie drukarki są droższe przy kupowaniu a także potem droższe w czasie użytkowania. Dlatego jeśli drukujemy wyłącznie dokumenty to wydaje się, że kolorowa drukarka nie ma sensu.

Kiedy kupić drukarkę laserową? Drukarka laserowa ma swoje zalety ale także wady. Dlatego trzeba się zastanowić nad tym czy lepsze będzie urządzenie drukujące laserowe czy atramentowe. Mamy obecnie kilka ciekawych propozycji. Brother DCP–1510E Dobra do firmy drukarka, która występuje jako urządzenie wielofunkcyjne, dlatego daje jeszcze więcej możliwości wykorzystywania Mamy tutaj drukarkę monochromatyczną, która radzi sobie dobrze z drukiem, ale jednak brakuje modułu Wi-Fi. HP LaserJet P1102w

Dobre urządzenie, które gwarantuje wydruki czarno białe. Inaczej niż wcześniejszy sprzęt ma moduł Wi-Fi, dzięki czemu możliwe staje się drukowanie bez konieczności podłączenia do komputera. HP LaserJet M125A Kolejne ciekawe urządzenie z drukarką, skanerem oraz kopiarką dobrze sprawdzi się oczywiście małej firmie. Drukuje 20 stron na minutę. Niestety brakuje tutaj modułu Wi-Fi co zmniejsza ocenę dla tego sprzętu. HP LaserJet Pro CP1025 To kolejne urządzenie, które pozwala na drukowanie laserowe, ale tutaj mamy już wydruki w kolorze. Na minutę około 16 stron czarno białych i cztery kolorowe. OKI C301dn

Ostatnia drukarka to urządzenie, które doskonale radzi sobie z wydrukami i kolorowymi i czarno białymi. Pozwala na szybkie wydruki nawet w kolorze, co na pewno stawia ją w dobrym świetle. Przy wyborze drukarki na pewno warto się zastanowić nad wieloma czynnikami i wziąć pod uwagę również to jakie potrzeby możemy mieć co do wydruków w przyszłości. Drukarka to bowiem sprzęt na lata.